כל בעלי המקצוע אשר נמצאים במנוע החיפוש נבחרו בקפידה,
תוך מתן דגש על אמינותם, רמת מקצועיות ומחיר הגון ותחרותי.

להזמנת אינסטלטור מובחר חייגו עכשיו: 0522-77-4221

דניאל ביובית טלפון: 0528689591

דניאל ביובית - זמין 24 שעותקטגוריה: כפר יונה טלפון: 0528689591
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 251

אבי ביוביותטלפון: 0522812506

אבי ביוביות - מוכן ומזומן לכל תקלהקטגוריה: כפר יונה טלפון: 0522812506
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 230

המוביל באינסטלציהטלפון: 0522774221

המוביל באינסטלציה מתמחה בעיקר בפתיחת סתימות ביוב קשות הקשורות בשורשים בביוב, מפעיל ביובית חזקה במיוחד עם דיזות להסרת שורשים בביוב.

 קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0522774221
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 248

אינסטלטור בבני ברק


אינסטלטור בבני ברק

מה הייתם עושים אילו נתקלתם בבעיית צנרת בבתיכם בבני ברק?  ברוב המקרים אנשים ינסו קודם לתקן את התקלה בעצמם. בבעיות קטנות ונפוצות ייתכן ותוכלו לתקן זאת בעצמכם. כשמדובר בנושא מורכב יותר, הניחו לאינסטלטור בבני ברק לפתור עבורכם את הבעיה. במקרים של סתימה חמורה או פיצוץ בצינור, חשוב שאינסטלטור מוסמך יאבחן את התקלה כמה שיותר מהר על מנת שלא תפגע אורח חייכם לאורך זמן או במקרה קיצוני תחמיר ותגרום לנזקים גדולים יותר.

במידה וישנה בעיית ביוב חמורה, הרימו טלפון לאינסטלטור מנוסה. התייעצו איתו בנוגע להזמנת ביובית בבני ברק למקום המפגע. במקרים מסוימים רק ביובית תוכל לפתור את התקלה החמורה. לעיתים בעיית אינסטלציה במרחב הציבורי עלולה להשפיע רבות על הצנרת הכללית של דיירי השכונה ולגרום לסיבוכים כמו לחץ מים נמוך, סתימות חוזרות וריחות לא נעימים ועוד.

כיצד תדעו לזהות שיש בעיה בביוב?

לפני הכל, על מנת לזהות תקלה בביוב, קיימים מספר סימנים ברורים לכך. הצפה ברחוב שמקורה בביוב מעידה באופן מובהק על עניין שיש לפתור בזריזות. כאשר מים זורמים ברחוב ונראה בברור כי מדובר במים שעלו מהביוב, עליכם להזמין ביובית כמה שיותר מהר. בנוסף, ריחות לא נעימים הם אחד הסימנים המובהקים לתקלה מסוג זה. ריחות ורטיבות עשויים להשפיע רבות על איכות החיים בסביבת המפגע, לכן חשוב לפתור אותן בעזרת בעל מקצוע מוסמך.

לרוב לחץ מים נמוך בצנרת בסביבת המפגע, מצביע על בעיה כללית בביוב השכונתי, לעיתים מדובר אפילו בבעיה עירונית. במצב של לחץ מים נמוך אין זרימה טובה של המים והדבר עלול להוביל לבעיות ניקוז רבות. דוגמה לכך היא הקושי להוריד את המים באסלה, מצב לא נעים שפוגע באיכות החיים לאורך זמן. לקוחות מתמהמהים לפתור לחץ מים נמוך מאחר והוא לא קיצוני כמו פיצוץ בצנרת. מומלץ להזמין אינסטלטור כמה שיותר מהר ולא לחכות עם זה כל כך הרבה.

לרוב, תדעו לזהות לבד אם מדובר בבעיה שאינסטלטור יכול לפתור או בעיה ציבורית שדורשת הזמנת ביובית. רוב שעות היום מוקד של ביובית פועל, כך שתוכלו להזמינה בכל שעה. במהלך הלילה העבודה עשויה להיות יקרה יותר, לכן אם ישנה אפשרות להמתין לשעות היום, זה עדיף. אם יש לכם התלבטות לגבי הבעיה ומקורה, אל תהססו להרים טלפון למוקד ולקבל תשובות לשאלותיכם. פתרון בעיית ביוב עשויה לקחת שעה או אפילו יום עבודה שלם לכן עליכם להיעזר בסבלנות.

 

קטגוריות מאמרים

בחר בעלי מקצוע מובחרים לפי עיר מגוריך

ענן תגיות