כל בעלי המקצוע אשר נמצאים במנוע החיפוש נבחרו בקפידה,
תוך מתן דגש על אמינותם, רמת מקצועיות ומחיר הגון ותחרותי.

להזמנת אינסטלטור מובחר חייגו עכשיו: 0522-77-4221

ביובית sosטלפון: 0522812506

ביובית sos

אתם בצרה? תתקשרוקטגוריה: כפר יונה טלפון: 0522812506
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 240

אינסטלטור הצדיקטלפון: 052-80-82-999קטגוריה: כפר יונה טלפון: 052-80-82-999
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 261

ביובית לפתיחת סתימותטלפון: 0528689591

ביובית לפתיחת סתימות

 

 קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0528689591
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 246


אינסטלטור בבת חפר

לאלו מבינכם שתוהים, ישנו אינסטלטור בבת חפר שזמין רוב שעות היממה, במידה ותזדקקו לו, הרימו טלפון לקבלת שירות אדיב ונעים. אם קרתה לכם תקלה בצנרת או כל בעיית אינסטלציה אחרת, מהרו לקרוא לאינסטלטור בבת חפר, שיגיע למקום המפגע ויפתור את הבעיה כמה שיותר מהר. אינסטלטור זמין רוב שעות היממה לכן אין כל סיבה שלא תקבלו מענה וטיפול תוך זמן קצר.

ביובית בבת חפר תמיד פותרת בעיות אינסטלציה קשות, מורכבות ככל שייראו. ברוב המקרים הבעיה נראית גדולה מכפי שהיא באמת. בהזמנת איש מקצוע שמבין באינסטלציה ניתן לקבל פרספקטיבה לגבי גודל המפגע ועלות הטיפול בו. ביובית מתגברת על בעיות צנרת רציניות מהר מאוד ואף מסוגלת להתגבר על מפגעים גדולים יחסית בעזרת כוח השאיבה והלחצים האדירים שיש לה.

מהי ביובית?

ביובית היא מיכל גדול שפועל בעזרת משאבת וואקום, בעזרת כוח השאיבה ביובית פותחת סתימות שנחשבות למאסיביות ומורכבות. המיכל נמצא על משאית, שמגיעה לפי הזמנת הלקוח. ביובית רלוונטית לעבודות שדורשות כוח שאיבה גדול ומאסיבי, לא מדובר בבעיות צנרת קטנות שאינסטלטור יכול לפתור באופן ידני. בעצם, כוחה של הביובית טמון ביכולתה לשלב בין כוח שאיבה אדיר ללחץ המים. כאשר ישנה תקלה בביוב הכללי של הרחוב או שכונה, לרוב מזמינים ביובית שתפתור את הבעיה. המערכת הנפוצה כיום של ביובית היא כזו שמשלבת לחץ מים ושאיבה כפי שצוין, היתרונות בשילוב בין שתי הפעולות הוא שכאשר מיישמים אותן ביחד, התקלה נפתרת הרבה יותר מהר. לעיתים, כאשר פעולת שאיבה אינה מספיקה לשחרור הפסולת מהמערכת, לחץ המים פותח את הסתימה בקלות, ולהיפך.

פתיחת סתימה

לפני שאתם ממהרים להרים טלפון לאינסטלטור, ישנן מספר בעיות צנרת שניתן לפתור לבד. סתימה באסלה היא אחת מהן. בשונה ממקרים קיצוניים בהם קריאה לביובית היא הכרחית, פעמים רבות תוכלו לפתוח סתימה בכיור או באסלה בקלות רבה, באופן ידני . אם אתם יודעים לעבוד עם הידיים ועם כלי עבודה, אין כל סיבה שלא תנסו לפתוח סתימה בעצמכם. ראשית, ודאו שיש בידיכם את הכלים הנחוצים כמו: פומפה, סמרטוטים, דלי וכפפות. השלב הבא הוא פיזור הסמרטוטים על מנת למנוע את התפשטות הרטיבות ברחבי הבית. כעת ניתן לגשת לעבודה, בניסיון לשחרר את הסתימה בעזרת הפומפה. במידה וניסיתם, ולא הגעתם לתוצאות הרצויות, או שהבעיה ממשיכה לחזור על עצמה, קראו לאינסטלטור מוסמך. כעת תוכלו להיות שקטים שאתם בידיים טובות ושיש על מי לסמוך. 

קטגוריות מאמרים

בחר בעלי מקצוע מובחרים לפי עיר מגוריך

ענן תגיות