כל בעלי המקצוע אשר נמצאים במנוע החיפוש נבחרו בקפידה,
תוך מתן דגש על אמינותם, רמת מקצועיות ומחיר הגון ותחרותי.

להזמנת אינסטלטור מובחר חייגו עכשיו: 0522-77-4221

ביובית לחניוניםטלפון: 0528689591

ביובית לחניונים

איזה מזל שיש ביובית.קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0528689591
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 249

אסי פתיחת סתימותטלפון: 0522804508

אסי שירותי פתיחת סתימות מקצועיים מספק את כל השירותים הדרושים על מנת לפתוח את הסתימה, בלי בלאגן ובלי כאב ראש.

אם יש לך בעיה של סתימה אסי כאן בשבילך.קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0522804508
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 254

אינסטלטור זמין 24 שעותטלפון: 0522812506

אינסטלטור זמין ל-24 שעות.

תתקשרו בכל זמן ונגיע לטפל בבעיה.

טלפון:0522812506קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0522812506
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 245


אינסטלטור בגן חיים

גרים בגן חיים וזקוקים בדחיפות לאינסטלטור? אל דאגה, ישנו אינסטלטור בגן חיים שמגיע במהירות מרגע הקריאה. אם נתקלתם בדליפה, סתימה או נזילה כל מה שעליכם לעשות הוא להרים טלפון ויגיע אליכם בעל מקצוע בהקדם האפשרי. אם קיבלתם על האינסטלטור המלצות, תוכלו להיות רגועים שתקבלו שירות אדיב ואמין.

מה חשוב לדעת?

במקרים רבים לקוחות מנסים לפתור בעיות אינסטלציה לבד. לא רק שבמדובר בבזבוז של זמן יקר שלכם, במצבים מסוימים הניסיון לפתור תקלה במערכת אינסטלציה בעצמכם, יכול לגרום לנזק גדול יותר ולהחמיר את התקלה בצנרת. אל תשקיעו אנרגיה בניסיון לנתח את הבעיה או לפתור אותה לבד, היעזרו תמיד בביובית בגן חיים, וסמכו עליהם שיאבחנו את הבעיה במהרה. תמיד תזכרו שעבודה של בעל ניסיון שווה לכם את הזמן והכסף. אם האינסטלטור הוא מנוסה תוך מספר דקות הבעיה תאובחן ובעקבות כך הם הפתרון לה יגיע מהר מאוד.

לא תאמינו מה גורם לסתימות בצנרת הביתית. הגורם העיקרי לסתימות באינסטלציה הוא נייר ופסולת היגיינית בבתי השימוש. הניירות מצטברים עם השנים ושוקעים במערכת הביוב. רוב הפסולת נשטפת כאמור וחלקה הופכת למעין פקק בצינורות המובילים של המים החוצה. גם השימוש בכיורים ללא סינון ותחזוקה לא נכונה יכולים להוביל לסתימות חוזרות במערכת המים הביתית. מומלץ להתקין מסננת בכיור המטבח, שהשימוש בהם הוא רב יחסית וכמויות הפסולת שמתנקזת בו הן גדולות.

מה עושים במצב של פיצוץ בצנרת?

במצב של פיצוץ בצנרת הטיפול הוא דחוף לכן עליכם למהר לקרוא לאינסטלטור מרגע זיהוי התקלה. בקשו מבעל המקצוע אותו אתם מזמינים לקבל הערכת זמן משוערת של הגעה אליכם הביתה. כך תדעו בגדול את פרק זמן ההמתנה ותמתינו בראש שקט יחסית. העניין של התזמון בקריאה לאינסטלטור הוא חשוב, נזילה בלתי פוסקת של מים או מקרה קיצוני של פיצוץ בצנרת, עלולים להוביל לנזקים חמורים ברכוש. לא פעם אנשים איבדו חפצים ומכשירי אלקטרוניקה עקב רטיבות שנגרמה מבעיית אינסטלציה חמורה.

פיצוצים בצנרת נגרמים ממספר סיבות שונות כמו התיישנות התשתית, חלודה של צינורות ברזל ובלאי של שנים. לפעמים מדובר בהתקנת תשתיות שנעשתה באופן לא מקצועי, התקנת חיבורים רופפים ועוד. במקרה של פיצוץ בצנרת ואף דליפת מים קלה, חשוב למנוע פגיעה בנקודות חשמל ברחבי הבית, בנוסף נזילה משמעותית עלולה להגדיל בצורה יוצא דופן את חשבון החשמל. מנעו את עוגמת הנפש בקריאה לאינסטלטור מנוסה כמה שיותר מהר.

קטגוריות מאמרים

בחר בעלי מקצוע מובחרים לפי עיר מגוריך

ענן תגיות