כל בעלי המקצוע אשר נמצאים במנוע החיפוש נבחרו בקפידה,
תוך מתן דגש על אמינותם, רמת מקצועיות ומחיר הגון ותחרותי.

להזמנת אינסטלטור מובחר חייגו עכשיו: 0522-77-4221

דניאל ביובית טלפון: 0528689591

דניאל ביובית - זמין 24 שעותקטגוריה: כפר יונה טלפון: 0528689591
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 196

ביובית לפתיחת סתימותטלפון: 0528689591

ביובית לפתיחת סתימות

 

 קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0528689591
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 186

אינסטלטור אבי הכי זוליםטלפון: 0528689591

אינסטלטור אבי

הכי זולים שיש כיום בכל הארץ.

מתחייבים לתת את המחיר הטוב ביותר.

כמו כן את השירות המקצועי והאיכותי ביותר.קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0528689591
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 176

אינסטלטור בטירה


אינסטלטור בטירה

יצא לכם להיתקל בנזילה או סתימה בביתכם בטירה? מה בדרך כלל אתם עושים במצב כזה? פנו לאינסטלטור בטירה לקבלת עזרה. מערכת האינסטלציה מורכבת בהרבה משחשבתם. לרוב אנשים יעדיפו לפתור לבד בעיות צנרת. כדי לקבל פתרון ארוך טווח באופן המקצועי ביותר, חסכו את הזמן היקר והזמינו איש מקצוע. חבל על האנרגיות. במידה ואתם מתלבטים בנוגע לטיפול בבעיה, הרימו טלפון לאינסטלטור בטירה שיעזור לכם לקבל החלטה נכונה.

הביוב מוצף? מריחים ריח מוזר? כנראה שנתקלתם בבעיה בביוב. כשמדובר בתקלות במערכת הביוב, רצוי בדרך כלל להזמין ביובית. ביובית בטירה זמינה עשרים וארבע שעות ביממה, מה שעושה את הכל הרבה יותר פשוט וקל. סירחון מהביוב נחשב לצרה צרורה, לא ניתן לסבול זאת לאורך זמן, שלא לדבר על הצפה של מי ביוב. במצב כזה הטיפול חייב להיות מידי, אין אפשרות להמשיך את השגה במצב שכזה. ביובית בטירה יתנו לכם את כל התשובות לשאלות ויעניקו שירות אדיב ומקצועי.

איך פותרים בעיות אינסטלציה?

לא כל בעיית אינסטלציה תוכלו לפתור לבד, אבל יש כאלה שכן ולהלן הדוגמאות. הבעיה הנפוצה ביותר היא סתימה בכיור. לרוב סתימה בכיור תיגרם משטיפת חומרים שאינם מתאימים לפתחי ניקוז מסוג זה כמו: גבס, חומרי יצירה, אוכל, נייר ועוד. במידה ונתקלתם במצב כזה, אל דאגה, יש פתרון והוא עשוי להיות מהיר. לאלו שלא חוששים להתלכלך ולעבוד עם הידיים, פתחו את החלק החשוף של הצנרת מתחת לכיור. היעזרו בדלי לניקוז הנוזלים שיישפכו מתוכו. כך תוכלו להוציא את הלכלוך שהצטבר ולהשיב את השימוש בכיור כפי שהיה.

המידה ואינכם רוצים להתעסק בלכלוך של הצנרת אבל יש ברשותכם פומפה, תוכלו להיעזר בה ולנסות לשאוב את הסתימה החוצה. במקרים קלים השימוש בפומפה יפתור את הבעיה מיד, במקרים קשים יותר, יהיה צורך בפתיחת הצנרת כפי שהוזכר, או ניסיון עם אבקה שממיסה את הסתימה

אבקות ממיסות נפוצות ביותר בעולם האינסטלציה ופותרות מקרים רבים של סתימות מורכבות. לרוב, כאשר הסתימה היא עמוקה ואין גישה אליה, שופכים בצנרת אבקה בניסיון למוסס את החומרים שסותמים אותה. חשוב לדעת לעבוד עם אבקות מסוג זה על מנת לא להיפגע או להיצרב מהן. לא כל מי שעובד איתן מבין את העוצמה של החומרים ולכן רבים לא שומרים על כללי הבטיחות בשעת העבודה. אם תגנו על עצמכם עם כפפות וכיסוי לדרכי הנשימה תוכלו לעבוד עם אבקה בקלות וביעילות. 

קטגוריות מאמרים

בחר בעלי מקצוע מובחרים לפי עיר מגוריך

ענן תגיות