כל בעלי המקצוע אשר נמצאים במנוע החיפוש נבחרו בקפידה,
תוך מתן דגש על אמינותם, רמת מקצועיות ומחיר הגון ותחרותי.

להזמנת אינסטלטור מובחר חייגו עכשיו: 0522-77-4221

ביובית sosטלפון: 0522812506

ביובית sos

אתם בצרה? תתקשרו



קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0522812506
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 240

המוביל באינסטלציהטלפון: 0522774221

המוביל באינסטלציה מתמחה בעיקר בפתיחת סתימות ביוב קשות הקשורות בשורשים בביוב, מפעיל ביובית חזקה במיוחד עם דיזות להסרת שורשים בביוב.

 



קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0522774221
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 248

אבי ביוביותטלפון: 0522812506

אבי ביוביות - מוכן ומזומן לכל תקלה



קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0522812506
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 230

אינסטלטור ביבנה


אינסטלטור ביבנה

 

אם הגיעו אליכם בחודשים האחרונים, חשבונות מים מנופחים ובדקתם את הצינור בגינה והוא אינו נוזל, סימן שקיימת אצלכם נזילה מצנרת המים. לפעמים הבעיה נובעת מהאסלה שתיקון קטן יכול היה להסדיר הכל, אל במקרים מסוימים, מדובר בפיצוץ מצינור מים הנמצא בקיר ואינכם יודעים כי יש ממנו נזילה. אם החשבון שלכם הוא ממש גדול, כדאי כי  לאחר התיקון של האינסטלטור, תבקשו קבלה שמראה כי בוצע תיקון, איפה הוא היה ומה החליפו לכם בצנרת, דבר זה, יעניק לכם הנחה בתשלום של חשבון המים. אם אתם מעוניינים להיות בטוחים שהבעיה היא קטנה יותר, כדאי לבצע בדיקה עצמית כמו סגירת כל הברזים בבית וכך תיגשו לשעון המים ותראו אם הוא עדיין מסתובב, אם הוא ממשיך להסתובב, סימן שאכן, קיימת אצלכם נזילה ואפילו חמורה שאינה נראית לעין.

אינסטלטור ביבנה

 

יבנה היא עיר מאוכלסת היטב ויש בה מבנים ישנים וחדשים יותר, הבעיה היא שבמבנים הישנים, ישנה נטייה לקלקול של מערכת האינסטלציה, בגלל הבלאי או הצנרת אינה מיוצרת לפי התקנים החדשים ולכן, טבעי שיהיו בעיות כמו חלודה והתפוררות של הצנרת. כדאי כי אם אתם רואים שמי השתייה שלכם בגוון חום בהיר או עכור, לקרוא לאיש  מקצוע, המתמחה באינסטלציה כמו אינסטלטור ביבנה . ייתכן וזה עתה רכשתם דירה או בית מיד שניה ואתם חדשים בעיר ואינכם מכירים בעל מקצוע כמו אינסטלטור מיבנה, כדאי כי תשאלו את בעל החנות למוצרי בניה ביבנה שימליץ לכם על בעל מקצוע שהוא  מכיר. אינסטלטור מקצועי, יכול גם לשפץ לכם חדר אמבט או להחליף אסלה חדשה. בעלי מקצוע שנמצאים כבר שנים בשוק, יודעים לבצע את כל סוגי עבודות האינסטלציה ותמיד חשוב שיהיה לכם טלפון של אינסטלטור שיוכל לחלץ אתכם בעת צרה מבעיות של צנרת או ביוב. תמיד חשוב לשאול את הסכום שיש לשלם, כך שתוכלו לדעת אם  המחיר הוא גבוה או לבצע סקר שוק עם עוד כמה אינסטלטורים. לא כדאי להילחץ בגלל בעיה באינסטלציה ולמהר לשלם, ניתן להמתין עוד שעה שעתיים כך שזה הזמן לבירורים המתאימים.

 

 

 

 

 

קטגוריות מאמרים

בחר בעלי מקצוע מובחרים לפי עיר מגוריך

ענן תגיות