כל בעלי המקצוע אשר נמצאים במנוע החיפוש נבחרו בקפידה,
תוך מתן דגש על אמינותם, רמת מקצועיות ומחיר הגון ותחרותי.

להזמנת אינסטלטור מובחר חייגו עכשיו: 0522-77-4221

המוביל באינסטלציהטלפון: 0522774221

המוביל באינסטלציה מתמחה בעיקר בפתיחת סתימות ביוב קשות הקשורות בשורשים בביוב, מפעיל ביובית חזקה במיוחד עם דיזות להסרת שורשים בביוב.

 קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0522774221
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 248

אבי ביוביותטלפון: 0522812506

אבי ביוביות - מוכן ומזומן לכל תקלהקטגוריה: כפר יונה טלפון: 0522812506
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 230

אינסטלטור זמין 24 שעותטלפון: 0522812506

אינסטלטור זמין ל-24 שעות.

תתקשרו בכל זמן ונגיע לטפל בבעיה.

טלפון:0522812506קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0522812506
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 245


אינסטלטור ביהוד

תקועים עם בעיה בצנרת וזקוקים לאינסטלטור ביהוד? סובלים מדליפות ונזילות חוזרות? אל תתלבטו יותר מידי, יש על מי לסמוך. אינסטלטור ביהוד יגיע בהתראה קצרה, והוא זמין בכל ימות השבוע. אם נתקעתם עם בעיית אינסטלציה קטנה או גדולה, הזמינו בעל מקצוע על מנת לחסוך את המטרד והסיבוך. בעיות בצנרת הן שכיחות ונגרמות לרוב מבעיית ניקוז. תקלות מסוג זה נוצרות במערכות פרטיות או ציבוריות. בהרבה מקרים הבעיה נראית גדולה ממה שהיא ועיתים היא אכן מורכבת ועמוקה יותר. בהזמנת אינסטלטור תוכלו לקבל תשובות לכל השאלות הללו וליהנות משירות מקצועי ואדיב.

אינסטלטור ביהוד – מערכת האינסטלציה

מערכת האינסטלציה מספקת מים לנקודות מסוימות בבית כמו ברזים, מקלחות או שירותים. כאשר יש בעיה בצנרת הדבר יכול להפוך למטרד רציני שפוגע באיכות החיים של הדיירים. בעיות כמו סתימה בשירותים, במקלחת ובכיור או דליפה של מים הן נפוצות ביותר ולרוב נפתרות מיד. לעיתים הבעיה מורכבת ואף חוזרת שוב ושוב ומאחר והיא נובעת מסיבוך באינסטלציה של הבית ואפילו של האזור מגורים הכללי. לכן, נדרש טיפול מקצועי של ביובית ביהוד על מנת לפתור אותה לצמיתות כך שלא תחזור על עצמה.

הצנרת בבתים מורכבת מרכיבים רבים. בעבר רוב האינסטלציה הייתה מורכבת מברזל, שעם הזמן היה מחליד ומתיישן. כתוצאה מהתיישנות וחלודה נוצרו בעיות צנרת קשות ובלתי הפיכות כמו דליפות ופיצוצים בצנרת שהביאו לנזק מצטבר או פתאומי בבתים. עם הזמן, השימוש בחומרים פלסטיים הלך וגדל ובעקבות כך תקלות הנובעות מחלודה והתיישנות ברזל הולכות ופוחתות. בנוסף, ניתן להחליף חלקי פלסטיק בקלות ועם פחות לכלוך והשימוש החומרי מסוג זה הוא בעל יתרונות רבים.

פתיחת סתימות ביוב - מערכת האינסטלציה לא מסובכת

סתימות במערכת אינסטלציה היא אחת מהבעיות הנפוצות ביותר. לרוב ניתן לפתור אותן עם קפיץ ספיראלה או אבקה שממוססת את החומרים שסותמים את המערכת ומונעים מהנוזלים להתנקז. לרוב הסתימה נגרמת עקב שימוש לא נכון בנקודת הניקוז כמו למשל שטיפת פסולת שאינה מיועדת לשירותים, למקלחת ואף לכיור. גם במקרים של סתימה קשה ועמוקה בצנרת יש פתרון, הזמינו אינסטלטור מוסמך שיאבחן את המצב במקצועיות ויעריך את נפח העבודה והתשלום עליה באופן מקצועי ואמין.

חשוב לזכור שמפגע באינסטלציה משפיע רבות על איכות החיים ויכול לגרום לאי נוחות גדולה. התזמון של בעל המקצוע הוא משמעותי. מומלץ לפנות לאינסטלאטור שמתחייב להגעה תוך פרק זמן מוגדר. במקרים של פיצוץ בצנרת התזמון משמעותי אף יותר מכיוון שדליפת המים יכולה לעשות נזק למבנה ולרכוש.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קטגוריות מאמרים

בחר בעלי מקצוע מובחרים לפי עיר מגוריך

ענן תגיות