כל בעלי המקצוע אשר נמצאים במנוע החיפוש נבחרו בקפידה,
תוך מתן דגש על אמינותם, רמת מקצועיות ומחיר הגון ותחרותי.

להזמנת אינסטלטור מובחר חייגו עכשיו: 0522-77-4221

ביובית לחניוניםטלפון: 0528689591

ביובית לחניונים

איזה מזל שיש ביובית.קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0528689591
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 249

אבי ביוביותטלפון: 0522812506

אבי ביוביות - מוכן ומזומן לכל תקלהקטגוריה: כפר יונה טלפון: 0522812506
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 230

המוביל באינסטלציהטלפון: 0522774221

המוביל באינסטלציה מתמחה בעיקר בפתיחת סתימות ביוב קשות הקשורות בשורשים בביוב, מפעיל ביובית חזקה במיוחד עם דיזות להסרת שורשים בביוב.

 קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0522774221
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 248

אינסטלטור בכוכב יאיר


אינסטלטור בכוכב יאיר

בישוב כמו כוכב יאיר לא מתפשרים על איכות חיים. לכן, כאשר צצה בעיית אינסטלציה חמורה, אין כל סיבה לסבול ולדחות את טיפולה. ברגע שזיהיתם תקלה בביוב או בבית, הזמינו מיד אינסטלטור בכוכב יאיר, בכל יום, בכל שעה. במידה ונתקעתם עם סתימה, פיצוץ בצנרת, דליפה או כל בעיה אחרת, מהרו להרים טלפון לבעל מקצוע מנוסה על מנת שתוכלו לחזור לשגרה כמה שיותר מהר.

במידה וקיימת הצפת ביוב או אפילו ריח חשוד שעולה ממנו, חשוב שתזמינו ביובית בכוכב יאיר שתפתור את הבעיה מהשורש ותמנע מפגע סביבתי גדול יותר. היתרון הגדול בהזמנת ביובית הוא השקט הנפשי לאורך זמן. כאשר המשאית תגיע תוכלו ליהנות מראש שקט ולדעת שהבעיה תיפתר מהר ואיתה החזרה לשגרה.

כיצד תדעו שהצנרת שלכם דורשת טיפול?

ברוב המקרים קשה לנו לצפות בעיית אינסטלציה. בדרך כלל היא מופיעה בהפתעה וללא הכנה מוקדמת. בעזרת מספר טיפים תוכלו לזהות תקלות מבעוד מועד או לפחות לקבל מידע כללי לגבי מצב הצנרת שלכם ולהיערך בהתאם. ראשית, חשוב שתשימו לב לכל דבר חריג במערכת המים שלכם. בין אם מדובר בלחץ מים נמוך, דליפה, רטיבות קלה, התקלפות בקיר או כל סימן אחר שמעיד על משהו שאינו כשורה. במידה והבחנתם, התייעצו עם בעל מקצוע לגבי טיפול בבעיה, לרוב הטיפול יהיה קל ומהיר, במקרים אחרים הוא ידרוש מספר ימי עבודה והתמחור הוא בהתאם.

מה עושים עם צנרת ישנה?

הרבה תופעות יכולות להצביע על צנרת ישנה, כמו למשל: נזילות, רטיבות בקיר, התקלפות ואפילו פיצוץ בצינור. למעשה, כל בעיית אינסטלציה יכולה לנבוע מהתיישנות מערכת מים שאינה מתוחזקת נכון. הקפידו לקיים ביקרות של בעל מקצוע מומחה פעם בכמה שנים. זה אולי לא נשמע נחוץ, אבל זה יכול לחסוך לכם אלפי שקלים.

בעבר היו מרכיבים מערכת מים מצינורות ברזל, שכידוע יש להם נטייה לחלודה. עם הזמן, תושבים רבים החלו לסבול מהתיישנות מתקדמת של מערכת האינסטלציה בבתיהם. בלאי מסוג זה כולל חלודה באזורים שונים וכשלים נקודתיים. לעיתים ניתן להחליף חלקים במקומות ספציפיים ובמקרים קיצוניים יש צורך בהחלפת המערכת כולה.

כיום נעשה שימוש נרחב יותר בחומרים פלסטיים במערכות המים. הדבר נעשה מתוך המסקנה שפלסטיק הוא גמיש לכן יהיה עמיד בלחצים אדירים, בנוסף, אינו מחליד שזהו היתרון המובהק שלו על הברזל. מי שידוע לו כי המערכת בביתו היא ישנה, מומלץ להחליף חלקים בה או את כולה ובכך ניתן למנוע מצבים לא נעימים בעתיד.

קטגוריות מאמרים

בחר בעלי מקצוע מובחרים לפי עיר מגוריך

ענן תגיות