כל בעלי המקצוע אשר נמצאים במנוע החיפוש נבחרו בקפידה,
תוך מתן דגש על אמינותם, רמת מקצועיות ומחיר הגון ותחרותי.

להזמנת אינסטלטור מובחר חייגו עכשיו: 0522-77-4221

ביובית sosטלפון: 0522812506

ביובית sos

אתם בצרה? תתקשרוקטגוריה: כפר יונה טלפון: 0522812506
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 240

אבי ביוביותטלפון: 0522812506

אבי ביוביות - מוכן ומזומן לכל תקלהקטגוריה: כפר יונה טלפון: 0522812506
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 230

המוביל באינסטלציהטלפון: 0522774221

המוביל באינסטלציה מתמחה בעיקר בפתיחת סתימות ביוב קשות הקשורות בשורשים בביוב, מפעיל ביובית חזקה במיוחד עם דיזות להסרת שורשים בביוב.

 קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0522774221
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 248

אינסטלטור בכפר עזר


אינסטלטור בכפר עזר

מגורים בכפר עזר הם הבטחה לאיכות חיים ושלווה. במידה ונתקלתם בבעיית אינסטלציה קטנה או גדולה, אל תתנו לה לפגוע באיכות חייכם. קראו מיד לאינסטלטור בכפר עזר ותיהנו משירות אדיב ונעים עם חיוך. בכל מה שקשור לתקלות המערכת המים, אל תחשבו פעמיים, קראו לבעל מקצוע מוסמך שיבדוק את הבעיה ויאבחן אותה מיד. אין כל סיבה לבזבז את זמנכם בניסיון לבדוק או לתקן בעיית אינסטלציה, העבירו את הכדור לידיים מנוסות.

כנ"ל לגבי בעיות ביוב קשות יותר שמשפיעות לא רק על החיים בבית פרטי אלא כאשר הן משפיעות אפילו על רחוב או שכונה שלמה. במקרים כאלו הפתרון שלכם הוא ביובית בכפר עזר. ביובית שואבת את כל ההצטברות במערכת הביוב בעזרת מנועים בעלי כוח אדיר ובכך נפתרת הסתימה. אחת לכמה זמן יש צורך בהזמנת ביובית לשאיבת פסולת מצטברת בצינורות הביוב, חשוב מאוד להקפיד על מערכת תקינה ועובדת.

ממה נגרמת דליפה?

רבים תוהים כיצד נוצר מצב של דליפה במערכת המים שלהם ואיך ניתן למנוע אותה? הסיבה העיקרית לדליפות היא בלאי של צנרת. בעבר היו בונים את מערכת האינסטלציה מברזל. עם השנים התברר כי חומריים פלסטיים עדיפים בהרבה. זאת מכיוון שברזל מחליד ובעקבות כל נוצרות תקלות רבות בצינורות המים. התיישנות מסוג זה גורמת לדליפות, איבוד מים ורטיבות.

דליפה יכולה להיגרם גם מעבודה לא מקצועית שנעשתה בעבר במערכת המים, השארת חיבורים רופפים או התקנה שגויה מלכתחילה. מהסיבות הללו חשוב מאוד להיעזר בבעל מקצוע מנוסה ובעל תעודות. אל תתפשרו על מישהו שאינו מקצועי לעבודה מסוג זה, מתוך לחץ או חיפזון.

מה עושים במצב של דליפה?

על מנת למנוע פגיעה משמעותית בנראות ובתשתיות הבית, מהרו לטפל בבעיה לפני שהיא תתפשט. הכוונה היא שדליפה לאורך זמן בתוך קירות הבית גורמת לסדקים והתקלפות ומותירה מראה מוזנח וישן בנוסף, היא פוגעת במבנה ומחמירה את בעיית האינסטלציה. בנוסף, וודאו שהדליפה לא קרובה למקורות חשמל.

סגרו את ברז המים ובדקו את השעון. במידה והשעון ממשיך לרוץ, כנראה שאכן מדובר בדליפה. ככל הנראה תוכלו לראות את ההשלכות של זה בחשבון המים הבא כאשר הוא גדול משמעותית מחשבונות קודמים לו. המקרה כזה התקשרו לאינסטלטור שיזהה את מקור הדליפה ויפתור אותה כמה שיותר מהר. אזורים בבית שנפגעו מרטיבות אמורים להיות מטופלים בהקדם כך שהבית יהיה אסתטי ונקי. יש להימנע מעובש ולחות שנשארים במקרים שכאלו, יבשו את הרטיבות על שאין ממנה זכר.

 

קטגוריות מאמרים

בחר בעלי מקצוע מובחרים לפי עיר מגוריך

ענן תגיות