כל בעלי המקצוע אשר נמצאים במנוע החיפוש נבחרו בקפידה,
תוך מתן דגש על אמינותם, רמת מקצועיות ומחיר הגון ותחרותי.

להזמנת אינסטלטור מובחר חייגו עכשיו: 0522-77-4221

אסי פתיחת סתימותטלפון: 0522804508

אסי שירותי פתיחת סתימות מקצועיים מספק את כל השירותים הדרושים על מנת לפתוח את הסתימה, בלי בלאגן ובלי כאב ראש.

אם יש לך בעיה של סתימה אסי כאן בשבילך.קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0522804508
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 189

ביובית לפתיחת סתימותטלפון: 0528689591

ביובית לפתיחת סתימות

 

 קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0528689591
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 186

המוביל באינסטלציהטלפון: 0522774221

המוביל באינסטלציה מתמחה בעיקר בפתיחת סתימות ביוב קשות הקשורות בשורשים בביוב, מפעיל ביובית חזקה במיוחד עם דיזות להסרת שורשים בביוב.

 קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0522774221
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 188

אינסטלטור בשבת


אינסטלטור בשבת

 

ישנם מקרים כמו בעיות אינסטלציה, שלא ניתן לדחות או לחכות. סתימה בשירותים, נזילה חזקה מהצנרת או התפוצצות של צינור, לא ניתן לדחות. מקרים כאלה אינם מאפשרים התנהלות נכונה. אין דבר מרגיז יותר כמו קלקול של צנרת או בעיה אחרת קשה במערכת האינסטלציה שקורה לנו דווקא ביום שבת. מקרים דחופים בלבד, מצריכים אינסטלטור בשבת, מה שחגרום לנו לשלם הרבה יותר מאשר ביום רגיל וזה הגיוני, כי אין הרבה בעלי מקצוע שיכולים להגיע בשבת ולכן הם גובים מחיר שהוא אפילו יותר מכפול. אף אחד מאתנו, אינו מעוניין להתחיל את השבוע כאשר הברז הראשי סגור, לא ניתן להתקלח או להיות בשירותים כאשר ישנה בעיה באינסטלציה כמו חוסר שימוש במים. זו אחת הסיבות שאנשים מעדיפים להיות שקטים ולהתנהל כפי שצריך ולכן הם מזמינים אינסטלטור בשבת. כל חלחול של מים בקירות, יכול לגרום לנזק חמור במבנה, אומרים שמים יכולים לגרום לנזק חמור יותר משריפה.. זו הסיבה שרבים מבצעים בדיקות תקופתיות במערכת המים שלהם בכדי למנוע נזקים חמורים שיעלו הרבה יותר אם יתגלו מאוחר.

כיצד נברר אם התיקון אכן מצריך אינסטלטור בשבת?

 

כאשר תתקשרו לאינסטלטור ותברו מה הבעיה, אם הוא אכן מקצועי הוא יאמר לכם כי התקלה אכן מורכבת או שניתן יהיה לחכות ליום ראשון בבוקר, דבר זה, יחסוך מאתכם הרבה כסף וכן, תוכלו להיות שקטים יותר כאשר יודעים כי הבעיה אינה כה מורכבת . יש תמיד לבדוק את התעריף של אינסטלטור בשבת, לפני שבכלל מחליטים להזמין אחד אתרים שונים באינטרנט, יוכלו למצוא לכם את המחירים שגובים האינסטלטורים בשבת. האמינות של האינסטלטור, חשוב לא פחות ולכן, כדאי להזמין אינסטלטור מקצועי ואמין וחשוב כי תשאלו אותו תמיד, אם המחיר כולל מע"מ. יש תמיד לבקש קבלה מהאינסטלטור גם ביום רגיל וגם בשבת, זו הערובה שלכם לאחריות שכן, אם חלק שהאינסטלטור החליף מתקלקל שוב, יש לכם את הקבלה שתעיד מתי בוצע התיקון ומה הוחלף.  אם יש לכם אינסטלטור שאתם רגילים ומכירים את אמינותו, יש לבדוק אם הוא עובד בשבת ואם לא, תמיד כדאי שיהיה לכם מספר נוסף לשעת חירום. הזמינות של האינסטלטור חשובה ולכן, חשוב כי תזמינו אינסטלטור הגר קרוב אליכם, ישנם מקרים שכל רגע חשוב וכמה שהאינסטלטור יגיע מהר יותר כך הבעיה תיפתר במהרה.

ביוב סתום בשבת  - מה עושים?

 

זה ממש לא נעים כאשר הביוב שלנו מוצף בשבת, במקרים אלה ישנן חברות אינסטלציה שמחזיקות בציוד המיועד לערכת הביוב. חשוב כי תפנו לחברה אמינה שעובדת בשבת, יש להתקשר ולשאול אם החברה מבצעת פתיחת סתימות ביוב, לא כל האינסטלטורים, יכולים לפתוח סתימה מורכבת במערכת הביוב ולכן בדיקה מקיפה באמצעות מצלמות משוכללות הנראות כרובוט שמוחדר לצנרת הביוב, יכולים לשקף את הבעיה במהירות ויעילות . אם אין חברת אינסטלציה שעובדת בשבת וקרובה למקום מגוריכם, נסו לחפש בעיר הסמוכה אליכם.

 .

 

 

 

קטגוריות מאמרים

בחר בעלי מקצוע מובחרים לפי עיר מגוריך

ענן תגיות