כל בעלי המקצוע אשר נמצאים במנוע החיפוש נבחרו בקפידה,
תוך מתן דגש על אמינותם, רמת מקצועיות ומחיר הגון ותחרותי.

להזמנת אינסטלטור מובחר חייגו עכשיו: 0522-77-4221

אינסטלטור בתל אביב

אינסטלטור בתל אביב

 

כמה פעמים שמעתם מאנשי מקצוע בכלל ומאינסטלורים בכלל, משפטים שגרמו לשערות שלכם להסתמר? למשל, כשהוא אמר לכם בטלפון, שהוא יגיע אליכם "מקסימום בעוד רבע שעה", אך חיכיתם לו שעתיים? כשהוא טרח לומר לכם ש"לו זה עולה יותר", אך בפועל, אתם אלו ששילמתם מחיר מופקע? או כשהוא אמר לכם בטלפון, שאת העבודה הדרושה אפשר לבצע צ'יק צ'ק, אך כשהיה אצלכם בבית, הוא הרים את כל הבלטות של המטבח? כל אלו בטח השפיעו על הדרך בה אתם מסתכלים על אינסטלטורים- אך האמת היא, שהזמנת אינסטלטור בתל אביב לא חייבת להיות סיוט לצרכן. אפשר למצוא בשוק גם בעלי מקצוע, שמספקים שירות הוגן במחיר הוגן.

 

האחריות של האינסטלטור

 

כל אינסטלטור, בייחוד אינסטלטור בתל אביב, שמוזמן אלינו הביתה, אחראי לתפקוד התקין של אחת המערכות הרגישות והבסיסיות ביותר בבית- בלי מים אי אפשר לשתות, להתקלח, לנקות את הבית או להדיח כלים. אינסטלטור אמין הוא כזה, שרואה את טובתו של הצרכן לפני טובתו שלו. לכן, הוא לא ינסה לדחוף לכם את הטיפולים היקרים ביותר ולא ינסה לגבות מחירים מופקעים על עבודות שנעשו עם חומרים זולים. האינסטלטור תמיד יפעל בהתאם לתחום האחריות שניתן לו במסגרת המקצועיות שלו, כך שבמקרה שהטיפול מצריך עבודות לוואי, או שישנן מספר דרכים לטפל בבעיה מסוימת, הוא ישאל אתכם מה אתם מעדיפים, מבחינה מקצועית ותקציבית.

 

עשו זאת בעצמכם

 

ככלל, הפעילות של מערכת האינסטלציה מבוססת על שני רובדים: הרובד הגלוי והרובד הפנימי, הסמוי מן העין. ברובד הסמוי מן העין נמצאים הצינורות ומשאבות המים, בעוד שברובד החיצוני נמצאים הברזים והניאגרות. החלפת צינור או משאבה, למשל, הם בתחום סמכותו המקצועית של אינסטלטור בתל אביב. העניין אינו בהכרח כך לגבי מה שגלוי לנו לעין- לעיתים, הבעי שלנו לא מצריכה הזמנת אינסטלטור מקצועי, אלא ידע בסיסי בתפעול התקלה, שניתן למצוא אותו בשיטוט ברחבי האינטרנט. סתימת אסלות, למשל, ניתן לפתור באמצעות שימוש בפומפה, בדלי או באמצעות סודה קאוסטית. גם החלפת ברז, באמבטיה למשל, ניתנת לביצוע בקלות יחסית.

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 6

תגובות    קטגוריות מאמרים

    בחר בעלי מקצוע מובחרים לפי עיר מגוריך

    ענן תגיות