כל בעלי המקצוע אשר נמצאים במנוע החיפוש נבחרו בקפידה,
תוך מתן דגש על אמינותם, רמת מקצועיות ומחיר הגון ותחרותי.

להזמנת אינסטלטור מובחר חייגו עכשיו: 0522-77-4221

שלום האינסטלטורטלפון: 0528689390

שלום האינסטלטור - עושה כל מה שצריך בכל זמן שצריך.

 קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0528689390
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 130

ביובית לפתיחת סתימותטלפון: 0528689591

ביובית לפתיחת סתימות

 

 קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0528689591
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 136

אבי ביוביותטלפון: 0522812506

אבי ביוביות - מוכן ומזומן לכל תקלהקטגוריה: כפר יונה טלפון: 0522812506
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 130

אינסטלטור וביובית במחירים טובים


כל מה שרציתם לדעת על אינסטלטור וביובית

הצורך בשירות של אינסטלטור הפך להיות חלק מחיי היום יום של רובנו. לכל מה שקשור לדירה או לביצת שלנו יש בלאי ולכן, חשוב תמיד כי יהיה לנו בעל מקצוע כמו אינסטלטור, שיעבוד עם צוות מימן שיהיה לו את המכשור המשוכלל לפתיחה של סתימות בביוב. לרוב חברות האינסטלציה, יש את מכשיר הביובית, מדובר על משאית קטנה שיש בה שני מכלים עם צינור, האחד שואב את תוכן הביוב והמכלית השנייה, מסניקה מים לניקיון של הצנרת בביוב , במידה וישנן שאריות של פסולת. בדרך כלל, מערכת ביוב ישנה או כזאת שאינה מתוחזקת כהלכה, נוטה להתקלקל, גם עצים הנמצאים בקרבת מערכת הביוב, יכולים לגרום לסתימה, היות והשורשים של העצים, חודרים לצנרת, סותמים אותה ורק חברה מיומנת תוכל לחתוך את שורשי הביוב, לשים חומר מיוחד שקוטל שורשים על מנת שהשורשים לא יצמחו שוב.

 אינסטלטור המתמחה בסתימות ביוב

לא כל האינסטלטורים, יש להם את הציוד המשוכלל שיוכל לפתור בעיות מורכבות כמו הצפה שנגרמת כתוצאה מביוב סתום. אינסטלטור מקצועי, יחזיק בציוד זה, הכולל מצלמות עם סיבים אופטיים שחודרים לצנרת הביוב ומצלמים אותה, כך שהצוות שעובד עם האינסטלטור יראה באמצעות המחשב, היכן ישנה סתימה, וממה היא נובעת. בהרבה בנייני מגורים, יש ביוב משותף שם עוברת כל הפסולת של הדיירים. יש אנשים הגרים בבניין שזורקים טיטולים לאסלה, מגבונים וכל מיני פסולת שאינה אמורה להיזרק לאסלה, במקרים אלה, הביוב של שאר דיירי הבניין יכול אף הוא להיסתם. בהרבה בנייני מגורים, וועד הבית מזהיר על סתימות מסוג זה ובהרבה מקרים ההשתתפות של ההוצאות על שימוש בשירותי אינסטלציה, תתחלק בין הדיירים. מה שחשוב הוא שחברת האינסטלציה, תגיע במהרה, כי ביוב מוצף הוא אינו נעים מבחינת המראה והריח הרע ומיותר לציין, כי הצפה יכולה לגרום לנזק רב גם לחפצים של בעלי הדירות.

ביובית – מה זה בדיוק?

אם לא שמעתם על מכשיר הביובית, אז כדאי שתדעו שזהו הכלי היעיל ביותר של האינסטלטורים המקצועיים. כלי זה, מיועד לשאיבת מים שנגרמו כתוצאה מהצפות אם מגשמים או אם מצינור שהתפוצץ. הביובית, משמשת גם לפתיחת סתימות הנגרמות בביוב. גם שאיבת בורות ספיגה שכמעט והם לא קיימים היום, מבצעים באמצעות ביובית. אם תשמרו נכון על מערכת הביוב, לא תהיינה לכם הוצאות גדולות שיכולות להיות גם החלפת חלק מהצינורות או החלפת כל הצנרת כתוצאה מהזנחה. לפעמים ישנה הצפה גם במעליות של בנייני מגורים, המים חודרים דרך פיר המעלית ומסוכן להשתמש במעלית. יש לקרוא לחברת אינסטלציה שתגיע עם הביובית על מנת שתוכל לייבש את המעלית באמצעיות שאיבת המים. כפי שאתם רואים, ישנם שימושים רבים בביובית ולכן, כאשר ישנן בעיות  מורכבות יותר אינסטלטור הפועל עם מכשירים פשוטים לא יספיק, כי אם רק חברת אינסטלציה מיומנת שיש לה את המכשור היעיל תוכל לפתור לכם את הבעיה.

 

 

 

קטגוריות מאמרים

בחר בעלי מקצוע מובחרים לפי עיר מגוריך

ענן תגיות