כל בעלי המקצוע אשר נמצאים במנוע החיפוש נבחרו בקפידה,
תוך מתן דגש על אמינותם, רמת מקצועיות ומחיר הגון ותחרותי.

להזמנת אינסטלטור מובחר חייגו עכשיו: 0522-77-4221

שלום האינסטלטורטלפון: 0528689390

שלום האינסטלטור - עושה כל מה שצריך בכל זמן שצריך.

 קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0528689390
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 80

ביובית sosטלפון: 0522812506

ביובית sos

אתם בצרה? תתקשרוקטגוריה: כפר יונה טלפון: 0522812506
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 80

אבי ביוביותטלפון: 0522812506

אבי ביוביות - מוכן ומזומן לכל תקלהקטגוריה: כפר יונה טלפון: 0522812506
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 80

אינסטלטור 24 שעות


אינסטלטור 24 שעות

 

מרבית התקלות הקשורות באינסטלציה מתרחשות בזמנים לא נוחים כמו באמצע הלילה בערבי שבת או חג וזו הסיבה שחשוב שיהיה לכם טלפון של אינסטלטור 24 שעות כך שתוכלו להיעזר בו בכל שעה בשעות הלילה. ישנם מקרים שיש למצוא להם מענה מידי כמו הצפות או נזקים חמורים לרכוש שיכולים להיות כתוצאה של מים בקירות או ברצפות. לפני שבכלל תחשבו להרים טלפון אל אינסטלטור 24 שעות, חשוב שתדעו אם המקרה שלכם מצדיק עזרה דחופה של בעל מקצוע כמו אינסטלטור. התעריף של אינסטלטור העובד 24 שעות ביממה, יהיה כפול ולכן, יש להיות בטוחים כי אכן המקרה דחוף או לסגור את הברז הראשי בבית ולחכות לבוקר על מנת שאינסטלטור יבדוק את המקרה והמחיר לא יהיה מופרז. אף בעל מקצוע, אינו אוהב הנחתות מעכשיו לעכשיו.  חפשו באמצעות הרשת, במידה ואין לכם מושג, אם אכן המקרה שלכם דחוף ויש בכל זאת להיעזר בשירותיו של אינסטלטור 24 שעות.

מה עושים כאשר אין זרימה של מים?

 

אם אין לכם מים זורמים בבית, זה הזמן להזמין אינסטלטור. אם המקרה הוא בשעות היום תוכלו לבחור אחד מבין שלושה אינסטלטורים מומחים שיוכלו לפתור לכם את הבעיה. מומלץ לשים לב למערכת האינסטלציה, גם כאשר היא תקינה על מנת שתוכלו לקבל אינדיקציה נכונה לגבי התפקוד שלה ואם יש קלקול בדרך, צינור סדוק שאתם לא שמים לב כי הוא נוזל. גם חשבונות מים גדולים מן הרגיל, יכולים להעיד על כך שיש דליפה. הרבה אינסטלטורים, ממליצים לבצע בדיקת תקינות מערכת האינסטלציה, כך שתדעו כי ההוצאה שלכם תהיה קטנה ולא תגדל עקב הזנחה מצדכם. כל המערכות השונות בבית, דורשות בדיקה ובהרבה מקרים גם החלפה כמו מערכת החשמל והמים.  על מנת שתהיו בטוחים כי שכרתם בעל מקצוע איכותי ומקצועי, יש למצוא את ההמלצות הדרושות וכן, את התעודה או ההסמכה של האינסטלטור. יש לוודא כי לא מדובר באינסטלטור חדש שזה עתה יצא לשוק.

איך תדעו כי מדובר באינסטלטור מקצועי?

 

קימות הרבה בעיות בתחום האינסטלציה, כמו איתור נזילות ולכן, מומלץ למצוא אינסטלטור שיש לו את כל הציוד המשוכלל כמו מצלמות שיכולות לצלם דרך הקיר ולמצוא את הדליפה בצינור. במידה ולא השגתם כזה אינסטלטור, ברשת חברות אינסטלציה שחלק מהן עובדות גם בשעות לא מקובלות או בערבי שבת וחג.  יש לוודא, כי האינסטלטור שאתם מזמינים אינו בקיא רק בתחום מסוים והוא בקיא למשל גם במערכת הביוב, כך שאם הייתה לכם הצפה מהביוב בשעות הלילה, יהיה לו את הצוות הדרוש וכן את הביובית שהיא אחראית לפתיחת סתימות מורכבות בביוב או לחיתוך של שורשים שהפריעו לזרימת המים התקינה בצנרת. את כל הפרטים החשובים הללו, יש לוודא היטב לפני שתחשבו על אינסטלטור או שאולי  עדיף שתמצאו כזה אינסטלטור בעוד מועד לפני שתיכנסו ללחץ ותבצעו בחירה מוטעית.

 

 

קטגוריות מאמרים

בחר בעלי מקצוע מובחרים לפי עיר מגוריך

ענן תגיות