כל בעלי המקצוע אשר נמצאים במנוע החיפוש נבחרו בקפידה,
תוך מתן דגש על אמינותם, רמת מקצועיות ומחיר הגון ותחרותי.

להזמנת אינסטלטור מובחר חייגו עכשיו: 0522-77-4221

ביובית מתי שתצטרכו

ביובית בתל אביב
ביובית בתל אביב

כאשר קיימת תקלה במערכת הצינורות התת קרקעיים, אשר מיועדת לנקז את השפכים העירוניים ולהוביל אותם למקום שבו לא יהוו מטרד, לצורך טיפול בבעיה זו יש להזמין שרותי ביובית על מנת לבצע שחרור ופתיחת הסתימה באמצעות שאיבת המים בעוצמה גבוהה, או הצפת קווי הביוב.


ביובית

 

כאשר ישנה סתימה במערכת הביוב הדבר היחידי שיכול לפתוח אותה ביעילות היא ביובית. מדובר על משאית שיכולה להגיע לאזור הביוב, לצלם אותו ולשאוב מתותו את התוכן. לאחר השאיבה, ישנו מכל נוסף שבו שי מים. הצינור הנמצא במכלית השנייה שוטף את מערכת הביוב באמצעות לחץ גבוה. יכולת השאיבה של ביובית הינה אלפים של ליטרים בדקה, מה שהופך את פתיחת הסתימה בביוב. ניתן להשתמש עם ביובית גם בהצפה במקומות כמו חניונים, מרתפים ומעליות שיש בהן הצפה בגלל י התהום ומי הגשמים שחודרים לתוכה. במקומות נמוכים, יש יותר סיכוי להצפה מאשר במקומות גבוהים יותר. יש למצוא ביובית נמוכה שתגיע למקומות הללו. זה היתרון הגדול שיש לביובית, גם השכלולים וגן ם הגישה הנוחה שלה לכל מיני מקומות שעשויים להיות בעיתיים מבחינת גישה.גם במקלטים רבים, יכולה להיות בעיה של הצפה ולכן יש לבדוק את המקלטים המשותפים לבנייני המגורים מדי פעם.                                                              

ניקוי מערכת הביוב באמצעות ביוב

 

הפעולות של ביובית יכולות להיות יעילות, כמו ייבוש הצפות באמצעות שאיבת המים, ההספק של הביובית הוא גדול והמכלית יכולה להכיל כמויות גדולות של מים.  גם בורות שומן ובורות ספיגה יכולים להיות מטופלים בקלות באמצעות הביובית. מדובר בדרך כלל על מפעלים העוסקים עם הרבה פסולת כימית או פסולת שיש בה הרבה שומן. כל בעל עסק, מחויב להפריד את בור השומנים מבור הביוב בכדי למנוע סתימות נשנות וקריסה של מערכת הביוב. את בורות הפרדת השומנים, יש לרוקן מדי כמה חודשים. גם במועצות והעיריות משתמשים בביובית שיכולה להיכנס גם לרחובות צרים בכדי לרוקן את מערכות הביוב שנסתמות עם הזמן. גם מוסדות גדולים כמו בתי חולים, בתי מלון ובתי ספר נזקקים מדי פעם לפעולה של הביובית שמרוקנת את תוכן הביוב ומאפשרת מעבר חלק של הפסולת והנוזלים בצנרת הביוב.

 

מי זקוק לשירותי ביובית?

 

יש גם קבלנים, וועדי בתים, מפעלים ומוסדות גדולים, הנעזרים בשירותיה של הביובית בכדי לשמור על מערכת תקינה של הביוב. אם יש לכם מרתף, כדאי כי תמצאו משאבה חיצונית לביוב שנמצא באזור המרתף. אזורים אלה הם בעייתיים ולכן, יש לדאוג ליעילות של הזרימה במערכת הביוב באמצעות רכישה והתקנת משאבה חיצונית לאזור המרתף. חברות אינסטלציה המבצעות שאיבה וניקוי של מערכת הביוב, דואגות לפינוי מי השפכים למרכז בטיפול השפכים בכדי מנוע את הזיהום של הסביבה. יש לפנות תמיד לחברות המחזיקות בביובית שנמצאות קרוב לאזור מגוריכם, בכדי  שחברת האינסטלציה תגיע במהירות במיוחד כאשר מדובר על ביוב שעולה על גדותיו. יש לפנות רק לחברות אינסטלציה וותיקות הפועלות בשוק כבר הרבה שנים, בכדי שהמקצועיות , יעילות העבודה והמכשור המשוכלל יהיה באמתחתם. אם יש לכם המלצות של שכנים או חברים, כדאי שתשקלו גם אותם, אך תמיד כדאי, כי לכל אחד מאתנו, יהיה מספר טלפון לשעת חירום של חברות אינסטלציה שיש להם מכשור משוכלל כמו הביובית.

         

 

 

 

 

 

 

קטגוריות מאמרים

בחר בעלי מקצוע מובחרים לפי עיר מגוריך

ענן תגיות