כל בעלי המקצוע אשר נמצאים במנוע החיפוש נבחרו בקפידה,
תוך מתן דגש על אמינותם, רמת מקצועיות ומחיר הגון ותחרותי.

להזמנת אינסטלטור מובחר חייגו עכשיו: 0522-77-4221

אינסטלטור הצדיקטלפון: 052-80-82-999קטגוריה: כפר יונה טלפון: 052-80-82-999
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 146

אבי ביוביותטלפון: 0522812506

אבי ביוביות - מוכן ומזומן לכל תקלהקטגוריה: כפר יונה טלפון: 0522812506
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 130

ביובית לחניוניםטלפון: 0528689591

ביובית לחניונים

איזה מזל שיש ביובית.קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0528689591
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 139

ביובית ברמת השרון


ביובית ברמת השרון 

מי הביוב הם תוצאה של נוזלים וצואה, נייר טואלט ולכלוך מיותר, המים מאזור המטבח, המקלחת והשירותים, יורדים אל מערכת הביוב. תחזוקה לא נכונה בשימוש היום יומי במערכת זו, יכולה לגרום לנו לסתימות והצפה, מה שיגרום לנו לנזק והרגשה לא נעימה. את ההצפה שנגרמת ממי הביוב, יש לנקות במהרה באמצעות משאבה מיוחדת המחוברת אל משאית הנקראת ביובית. בעיות של סתימות, נמצאות הרב במקומות שהם נמוכים יותר מקו הביוב כמו מרתף וחניון. אם אין משאבה במקומות הללו שמנקזת את הביוב, ההצפה תיגרם מהר מעבר למשוער.

ביובית ברמת השרון - מי פנוי

באזור רמת השרון יש מבנים ישנים שדורשים טיפול תקופתי כמו שאיבת תוכן הביוב באמצעות חברת אינסטלציה שיש לה ביובית רמת השרון והרצליה. גם בורות ספיגה ישנים, קיימים באזור זה בתקופה בה החלו רק לבנות ברמת השרון. בורות הספיגה הם מערכת ביוב ישנה במיוחד ישי לבצע בהם שאיבה של תוכן כל כמה חודשים באופן שוטף. גם השמירה על איכות הסביבה  היא חשובה ויש חוק המחייב לרוקן את בורות הספיגה. גם בתי עסק רבים קיימים ברמת השרון כמו מסעדות, בתי קפה ומפעלים הנמצאים באזור התעשייה של רמת השרון, מערכות הביוב של בתי העסק והמפעלים, מלאות בשומן ויש לבצע הפרדת שומן  מבורות השומן וניקוי הביוב, באמצעות ביובית רמת השרון והרצליה. בדרך כלל בתי העסק הללו באזור רמת השרון, נעזרים עם חברות קבועות המתחזקות להם את מערכות הביוב.  הביובית היא בעצם שואב ביוב, ניתן לשאוב כמויות ניכרות של תוכן ביוב. החברות שיש להן  ביובית, מטפלות בשפכים הללו במקומות המורשים והמיועדים לכך המתמחים בטיפול השפכים לשמירה על איכות הסביבה. לא תמצאו הרב אינסטלטורים פרטיים שיבצעו עבודה כה מורכבת שצריכה צוות שלם ומיומן, לטיפול מהיר בשפכים ובמערכות הביוב. החוק היום מחייב כל בעל עסק שיש לו מפעל, מסעדה ובתי קפה להתקין:

  • בור שומן
  • מפריד שומנים
  • בורות רקב

בורות השומן, נחפרים בכדי להפריד בין השומן למים שנמצאים במי הביוב בכדי שהשומן לא יגרום לסתימות. במידה ולא מתבצע שאיבת בור שומן בזמן, השומן יצוף ויצטבר מעל המים, יחדור לצנרת הביוב ויגרום לסתימה.

קטגוריות מאמרים

בחר בעלי מקצוע מובחרים לפי עיר מגוריך

ענן תגיות