כל בעלי המקצוע אשר נמצאים במנוע החיפוש נבחרו בקפידה,
תוך מתן דגש על אמינותם, רמת מקצועיות ומחיר הגון ותחרותי.

להזמנת אינסטלטור מובחר חייגו עכשיו: 0522-77-4221

המוביל באינסטלציהטלפון: 0522774221

המוביל באינסטלציה מתמחה בעיקר בפתיחת סתימות ביוב קשות הקשורות בשורשים בביוב, מפעיל ביובית חזקה במיוחד עם דיזות להסרת שורשים בביוב.

 קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0522774221
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 188

שלום האינסטלטורטלפון: 0528689390

שלום האינסטלטור - עושה כל מה שצריך בכל זמן שצריך.

 קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0528689390
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 175

ביובית לפתיחת סתימותטלפון: 0528689591

ביובית לפתיחת סתימות

 

 קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0528689591
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 186

ביובית בתל אביב


ביובית בתל אביב

 

תל אביב היא אחת הערים הישנות בארץ, רמת התחזוקה של התשתיות היא בעייתית במיוחד בשכונות הישנות ביותר. שכונות אלה, חייבות בתחזוקה שוטפת של חברת אינסטלציה המחזיקה את מכשיר ביובית בתל אביב. מי שאינו יודע מהי ביובית, מדובר על משאית בגדלים שונים שיש עליה שני מכלים, האחד מיועד לשאיבה של תוכך הביוב והמכל השני, מיועד לשטיפה של מערכת הביוב לאחר שרוקנו אותה, בכדי לוודא כי אכן אין לכלוך נוסף שיכול להכביד על זרימת המים התקנה במערכת הביוב. אין זה בכלל מראה נדיר  לראות את משאיות ביובית בתל אביב במיוחד במרכז העיר תל אביב. בעיר, יש גם מבני תעשייה רבים ומקומות בילוי כמו מסעדות ששם יש לבצע תחזוקה שוטפת כמו הפרדת בורות שומן וניקיון של בורות ביוב תעשייתיים באופן שוטף.

האם לכל אינסטלטור בתל אביב יש ביובית ?

 

לא כל אינסטלטור מחזיק בציוד כמו ביובית בתל אביב, בדרך כלל, ישנן חברות אינסטלציה גדולות יותר שיש להן ביובית. ניתן למצוא הרבה חברות כאלה בעיר תל אביב, בגלל הצורך הרב של פתיחת סתימות בגלל סיבות שונות. אם הבעיה בביוב היא מורכבת, אין מנוס, אלא לקרוא לחברה שיש לה ביובית, כך שתוכל לשחרר את הסתימה אך לפני זה לצלם את הצנרת ולבדוק מהיכן נובעת הבעיה. הציוד המשוכלל של חברות אינסטלציה גדולות יותר, יכול לגרום לדיוק באיתור התקלה, החברה יכולה לדעת אילו חלקים יש להחליף בביוב וכמה זה יעלה. לפעמים חברת האינסטלציה תזהה כמה זמן קיימת המערכת ואפילו למליץ לכם על החלפת הצנרת, מה שיגרום לכם להוצאה כספת גדולה חד פעמית אבל לראש שקט למשך הרבה שנים. רכב הביובית, יכול להגיע למקומות נמוכים, היות וחברות האינסטלציה המחזיקות ברכב זה, מחזיקות כמה גדלים של רכבים מסוג ביובית בתל אביב כך שניתם גם לשאוב הצפה של מים מחניונים או מרתפים. גם במעליות יש חדירה של מי תהום בתקופת החורף וגם את שאיבת המים מההצפות השונות מבצע רכב הביובית.

עבודה טובה ויסודית של הביובית

לביובית יש כוח שאיבה אדיר והיא יכולה לשאוב כל סתימה מכל מקום. יש גם בורות ספיגה ישנים בתל אביב שיש לרוקן אותם בכל תקופה מסוימת כי מדובר במערכת ישנה שהיום כבר לא בונים מערכות כאלה, אך עדיין יש  מקומות כמו שכונות ישנות או מפעלים שמשתמשים בהם. רק באמצעות ביובית, ניתן לרוקן את בורות הספיגה על בסיס שוטף. ישנן ביובית שעובדות 24 שעות במקרי חירום כמו הצפה של ביוב באמצע הלילה. המחירים יהיו גבוהים יותר כי יש להזעיק צוות של אינסטלטורים שיוכלו להפעיל את הביובית ולמצוא את המקום שממנו יש סתימה.  גם במועצות ובעיריות השונות משתמשים עם ביובית במידה וישנה בעיה במערכת הביוב המרכזית בשכונה מסוימת, או שישנה צחנה נוראית ויש לפתור אותה כי כבר מדובר על מפגע תברואתי.  

 

קטגוריות מאמרים

בחר בעלי מקצוע מובחרים לפי עיר מגוריך

ענן תגיות