כל בעלי המקצוע אשר נמצאים במנוע החיפוש נבחרו בקפידה,
תוך מתן דגש על אמינותם, רמת מקצועיות ומחיר הגון ותחרותי.

להזמנת אינסטלטור מובחר חייגו עכשיו: 0522-77-4221

דניאל ביובית טלפון: 0528689591

דניאל ביובית - זמין 24 שעותקטגוריה: כפר יונה טלפון: 0528689591
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 251

ביובית sosטלפון: 0522812506

ביובית sos

אתם בצרה? תתקשרוקטגוריה: כפר יונה טלפון: 0522812506
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 240

ביובית לחניוניםטלפון: 0528689591

ביובית לחניונים

איזה מזל שיש ביובית.קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0528689591
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 249

פתיחת סתימות ביוב - איזה אושר


פתיחת סתימות ביוב

 

סתימות, היו תמיד נושא בעייתי בקרב רבים מאתנו, תמיד יש לנו חשש שמא יום אחד הבית יוצף עם מי ביוב, הצחנה תהיה בכל מקום והרכוש שלנו יתקלקל. מה שחשוב שאם מקרה כמו סתימה קורה לכם, אסור לאבד את העשתונות וכדאי לפנות לחברה המתמחה עם פתיחת סתימות ביוב. בהרבה מקומות, ישנם בנייני מגורים וכן, בתים פרטיים ישנים, טבעי כי המערכות של הביוב מתיישנות ויש להם בלאי גבוה, על מנת לא להוציא הוצאה גדולה כמו החלפת כל תשתית הביוב, כדאי כי תתחזקו נכון את מערכת הביוב ותבדקו אותה באמצעות קריאה לחברת אינסטלציה שתבצע בה בדיקת תקינות ותעלה בזמן על תקלה שיכולה להיגרם בגלל סימנים  של צינורות סדוקים או סימנים של סתימה. במקומות שונים לא רק בבתים ובבנייני המגורים,  אלא מסעדות, מפעלים ומוסדות שונים בהם שי הרבה עובדים, יש צורך רב יותר בפתיחת סתימות ביוב. השיטות היום השתכללו והשתנו, ניתן למצוא חברות אינסטלציה, הפועלות 24 שעות סביב השעון, ניתן למצוא תמיד חברה שתהיה מוכנה לבצע את פתיחת הסתימה וכך תוכלו להיות שקטים שיש מישהו מיומן ומקצועי המטפל לכם בבעיה.

 כיצד מונעים הישנות של בעיות במערכת הביוב?

 

התשובה היא פשוטה, אם יש לכם רכב אתם יודעים כי בכל כמה זמן, יש לבצע בו טיפול, החלפת חלקים וכדומה, בכדי שהוא ימשיך לשרת אתכם, אותו הדבר לגבי הרבה מערכות בבית כמו מערכת הביוב. כאשר מדובר בבנייני מגורים, הבעיה היא נפוצה יותר, היות ומדובר בבניין מאוכלס שלא כל אחד שומר על כללי השימוש במערכת הביוב. חשוב כי לא ייזרקו ניירות ופסולת שאינה יכולה לעבור בביוב. יש לציין, כי חברות האינסטלציה, מרוקנות את הביוב ופותחות את הסתימה אך הן מעבירות את התוכן לחברות של טיפול שפכים על מנת למנוע זיהום לסביבה שלנו.  הסתימה בביוב, עשויה לגרום לנזקים גדולים כמו למשל לשטיחים יקרים הנמצאים על הרצפות שעלולים לספוג את מי הביוב , הצחנה וכמובן שניקיון של שטיחים אלה יכול גם לעלות לכם לא מעט כסף. גם הרהיטים יכולים להיות בסכנה כמו התנפחות העץ. יש לקרוא בהקדם לחברה המבצעת פתיחת סתימות ביוב על מנת למזער כמה שיותר מהר את הנזק שעלול להיגרם לכם.

שטיפת קווי הביוב באמצעות לחץ מים

 

לאחר שהחברה רוקנה את התוכן מהביוב באמצעות הביובית שמכילה שני מכלים שהאחד שואב את תוכן הביוב והמכל השני מזניק מים בלחץ גבוה למערכת הביוב, בכדי להיות בטוחים כי כל הדפנות של צינורות מערכת הביוב נקיות ולא נשארה בהם כל פסולת מיותרת. ניתן למצוא בביוב גם שאריות של בטון ופסולת שנותרה מבניה באזורכם,  י לבדוק גם אם העצים הנמצאים בגינה שלכם או בכניסה לבניין המגורים, אינם מזיקים לביוב כמו השורשים שחודרים ומוצאים את הקרקע הדשנה ביותר להתפתחותם שנמצאת כמובן במערכות הביוב.

 

 

 

 

 

קטגוריות מאמרים

בחר בעלי מקצוע מובחרים לפי עיר מגוריך

ענן תגיות