כל בעלי המקצוע אשר נמצאים במנוע החיפוש נבחרו בקפידה,
תוך מתן דגש על אמינותם, רמת מקצועיות ומחיר הגון ותחרותי.

להזמנת אינסטלטור מובחר חייגו עכשיו: 0522-77-4221

דניאל ביובית טלפון: 0528689591

דניאל ביובית - זמין 24 שעותקטגוריה: כפר יונה טלפון: 0528689591
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 251

שלום האינסטלטורטלפון: 0528689390

שלום האינסטלטור - עושה כל מה שצריך בכל זמן שצריך.

 קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0528689390
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 230

ביובית לחניוניםטלפון: 0528689591

ביובית לחניונים

איזה מזל שיש ביובית.קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0528689591
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 249

שאיבת ביוב


באופן טבעי בשגרת היומיום שלנו ובהתאם לאורח החיים המודרני, נוצרים שפכים רבים בבית, בבית העסק או במרכז הקניות, מה שמביא לתופעות לוואי לא מאוד נעימות, כמו ריחות רעים והשפעות על הסביבה ועל הבריאות. לכן, ניקוז השפכים הללו למערכת הביוב העירונית הוא משימה קריטית וחשובה. הטיפול בשאיבת ביוב מתבצע באמצעות משאית ביוב (או בשמה המקצועי – ביובית), משאית שמסוגלת בעזרת מכשירים מיוחדים להוביל עבודות כאלה ולנקות באופן יעיל את קווי הביוב. ניקוי קווי ביוב הוא משימה אחת מתוך שורה משימות שמוטלות על הביובית, שגם פותחת סתימות ביוב, שואבת הצפות ועוד.

שטיפת קווי ביוב

שטיפות קווים הן קריטיות משום שמצבים כמו סתימת קווי ביוב עשויים להוות מפגע סביבתי ותברואתי חמור. מי ביוב שעולים על גדותיהם ויוצאים אל פני הקרקע יכולים להיות סכנה ממשית להחלקה ולתאונות, וגם מחלות שונות עשויות להופיע בעקבות יציאתן מהחורים של חולדות ועכברים, שפוגעים במזון ומהווים מקור להדבקה. אז אפשר להבין שהתפקיד של משאית הביוב הוא חשוב ממגוון גדול של סיבות, ובעיקר מסיבות בריאותיות וסביבתיות.

שטיפת צנרת ביוב

הצפה של בורות ביוב גורמת גם לריח רע, וזה בדרך כלל הדבר הראשון שמפריע לנו. הריח החזק הוא כמובן אחת מתוך כמה בעיות שציינו קודם, אבל הוא בהחלט הופך את המגורים בסביבת הבור המוצף – לחוויה לא נעימה, בלשון המעטה. סתימת ביוב יכולה להתרחש בעקבות לכלוך או אשפה שהושלכה לתוכו, וזה בדיוק ניקוי הקווים שצריך להתבצע. שטיפת קווים עובדת בשיטת ואקום בדרך כלל, כך שהלכלוך והאשפה נשאבים החוצה ומסולקים מבור הביוב.

מטפלים בריחות ובסכנות

בין אם סתימת הביוב התרחשה על יד הבית, מחוץ למשרד, בקרבת בית העסק או בסמוך למרכז הקניון, משאית ביוב יכולה לטפל בבעיות, להיפטר מריח ולמנוע את הסכנות הסביבתיות הקשורות במצבים האלה. הזמנת ביובית לביצוע ניקוי קווי ביוב היא הפתרון שיעזור להתמודד עם הבעיה הלא-נעימה, וגם די בקלות. משאית ביוב היא בהחלט הדבר שיכול להחזיר את החיים לשגרה ולהבטיח, לפחות לזמן הקרוב והנראה לעין, שסתימות כאלה לא יחזרו. 

קטגוריות מאמרים

בחר בעלי מקצוע מובחרים לפי עיר מגוריך

ענן תגיות