כל בעלי המקצוע אשר נמצאים במנוע החיפוש נבחרו בקפידה,
תוך מתן דגש על אמינותם, רמת מקצועיות ומחיר הגון ותחרותי.

להזמנת אינסטלטור מובחר חייגו עכשיו: 0522-77-4221

ביובית לחניוניםטלפון: 0528689591

ביובית לחניונים

איזה מזל שיש ביובית.קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0528689591
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 249

אינסטלטור הצדיקטלפון: 052-80-82-999קטגוריה: כפר יונה טלפון: 052-80-82-999
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 261

אינסטלטור אבי הכי זוליםטלפון: 0528689591

אינסטלטור אבי

הכי זולים שיש כיום בכל הארץ.

מתחייבים לתת את המחיר הטוב ביותר.

כמו כן את השירות המקצועי והאיכותי ביותר.קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0528689591
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 231

שרברב מהימן לכל תקלה


שרברב

 

הבניה בישראל, יכולה לגרום להרבה בעיות בתקינות של האינסטלציה, במיוחד כאשר מדובר על קבלן פרטי שאינו מקפיד בתשתית נכונה של הביוב או שמעסיק שרברב שאינו בקיא בתחום מערכות האינסטלציה. הבעיות שגם בגללן יש בעיות במערכת האינסטלציה הינם, ריבוי של מבנים ישנים ובנייני מגורים שמערכת האינסטלציה של הם ישנה ואינה חזקה דיה, או שיש בה בלאי גבוה. לפעמים מוצאים צינורות ביוב שאין בהם שיפוע נכון, או שהמערכת בנויה מצינורות לא איכותיים שנפגמים במהרה. כאשר אנשים רוכשים היום בית אפילו מיד שניה, הם מזמינים שמאי כך שיוכל לבדוק את הנכס מא'-ת', על מנת שיהיו בטוחים כי מדובר בנכס תקין, או כזה שאין עליו השקעה גדולה כמו מערכת אינסטלציה חדשה שעולה הרבה מאוד כסף. אי אטימה נכונה, יכולה לגרום לנזילות, בזבוז של מים ובעיות במערכת האינסטלציה. שרברב  מנוסה ומקצועי, שיש לו ציוד משוכלל, יוכל לומר לכם מה הבעיה בוודאות. גם אם אתם גרים בבית שלכם כמה שנים, תמיד חשוב לבדוק את מערכת האינסטלציה, באמצעות בדיקה של  שרברב מקצועי, פעם בשנה לפחות, כך שיהיה לכם ראש שקט.

איכות חיים ושקט נפשי באמצעות מערכת אינסטלציה תקינה

 

מערכת המים והצנרת של הביוב, גורמים לנו לבצע פעולות הכרחיות ביום, יום. כאשר המערכות הללו תקינות ואנו דואגים לתחזק אותן באופן נכון, אנו נהיה הרבה יותר רגועים שלא תהיה לנו הפתעה לא נעימה באמצע הלילה, שהרכוש שלנו ייפגם או המבנה חלילה. במקרים שונים, יש אפילו להחליף רצפות בגלל קלקול מורכב של הצנרת והבעיה היא שאם אין לנו רצפות כאלה, נמצא את עצמנו נכנסים להוצאה כספית גדולה בגלל שיהיה צורך לרכוש רצפות חדשות לחלוטין כי מדובר לא במרצפת או שתיים כי אם בהרבה יותר. אם יש לכם קלקול מורכב והמחיר הוא ממש גבוה, יש לשאול לפחות 3 שרברבים, כך שתוכלו לדעת אם המחיר הוא גבוה או סביר. לא כולנו מומחים ויודעים את בעיות האינסטלציה השונות לכן, ניתן תמיד באמצעות הרשת לערוך חיפוש למשל בפורומים השונים של האינסטלציה ולקבל מידע לגבי קלקול מסוים במערכת האינסטלציה.

לשכן יש הצפה בבניין? מי ישלם לכם על הנזק?

 

אם גיליתם הצפה שאינה קשורה לדירה שלכם, לשכן מלמעלה יש הצפה אך נגרם לכם נזק רב, מה עושים? לא פעם ישנן מריבות גדולות על הרקע הזה, מי שאמור לשלם לכם על הרכוש שנגרם לו נזק, יהיה כמובן השכן. אם מדובר במערכת האינסטלציה של הביוב, וועד הבית יהיה חייב לתת על כך את הדעת. אל תיתנו שיגרמו לכם להתרוצץ מהאחד לשני וחפשו מה ניתן לעשות במידה ויש סירוב לתשלום על נזק שנגרם לכם כתוצאה של נזילה מדירת מגורים אחרת. בעיות כאלה, קורות בהרבה בנייני מגורים ישנים ופה אנו חייבים לנהוג במשנה זהירות כמו בדיקה מקיפה אפילו פעמיים בשנה במידה והמבנה הוא ככן ישן.

 

     

 

 

קטגוריות מאמרים

בחר בעלי מקצוע מובחרים לפי עיר מגוריך

ענן תגיות