כל בעלי המקצוע אשר נמצאים במנוע החיפוש נבחרו בקפידה,
תוך מתן דגש על אמינותם, רמת מקצועיות ומחיר הגון ותחרותי.

להזמנת אינסטלטור מובחר חייגו עכשיו: 0522-77-4221

המוביל באינסטלציהטלפון: 0522774221

המוביל באינסטלציה מתמחה בעיקר בפתיחת סתימות ביוב קשות הקשורות בשורשים בביוב, מפעיל ביובית חזקה במיוחד עם דיזות להסרת שורשים בביוב.

 קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0522774221
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 188

אבי ביוביותטלפון: 0522812506

אבי ביוביות - מוכן ומזומן לכל תקלהקטגוריה: כפר יונה טלפון: 0522812506
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 175

אסי פתיחת סתימותטלפון: 0522804508

אסי שירותי פתיחת סתימות מקצועיים מספק את כל השירותים הדרושים על מנת לפתוח את הסתימה, בלי בלאגן ובלי כאב ראש.

אם יש לך בעיה של סתימה אסי כאן בשבילך.קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0522804508
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 189

אינסטלטור ברמלה


 אינסטלטור ברמלה

אם הגיעו אליכם בחודשים האחרונים, חשבונות מים מנופחים ובדקתם את הצינור בגינה והוא אינו נוזל, סימן שקיימת אצלכם נזילה מצנרת המים. לפעמים הבעיה נובעת מהאסלה שתיקון קטן יכול היה להסדיר הכל, אל במקרים מסוימים, מדובר בפיצוץ מצינור מים הנמצא בקיר ואינכם יודעים כי יש ממנו נזילה. אם החשבון שלכם הוא ממש גדול, כדאי כי  לאחר התיקון של האינסטלטור, תבקשו קבלה שמראה כי בוצע תיקון, איפה הוא היה ומה החליפו לכם בצנרת, דבר זה, יעניק לכם הנחה בתשלום של חשבון המים. אם אתם מעוניינים להיות בטוחים שהבעיה היא קטנה יותר, כדאי לבצע בדיקה עצמית כמו סגירת כל הברזים בבית וכך תיגשו לשעון המים ותראו אם הוא עדיין מסתובב, אם הוא ממשיך להסתובב, סימן שאכן, קיימת אצלכם נזילה ואפילו חמורה שאינה נראית לעין.

אינסטלטור ברמלה - עם תעודות

אם אתם מעוניינים להזמין אינסטלטור ברמלה, מומלץ לבדוק אם לאותו אינסטלטור, יש תעודת הסמכה או שיש לו תעודה של קבלן שיפוצים שמתמחה גם באינסטלציה. אם תבקשו שמות של ממליצים מאותו אינסטלטור מרמלה והוא ייתן לכם רשימה של אנשים שעבד אצלם, סימן שבחרתם אינסטלטור מקצועי שהוא וותיק בתחומו. יש אינסטלטורים שמבצעים עבודות פשוטות וקלות יותר, כמו סתימה באסלה, בכיור האמבט, במקלחת או במטבח והם אינם מסוגלים לבצע עבודות מורכבות יותר כמו פתיחת סתימה בביוב באמצעות ביובית שלשם כך יש צורך בצוות ומכשור משוכלל. אם קיבלתם הצעת מחיר זולה מאינסטלטור מסוים, כדאי כי תרימו גבה, ייתכן כי מדובר באינסטלטור מתחיל שאין לו הרבה ניסיון ומעוניין למשוך אליו לקוחות.

קטגוריות מאמרים

בחר בעלי מקצוע מובחרים לפי עיר מגוריך

ענן תגיות