כל בעלי המקצוע אשר נמצאים במנוע החיפוש נבחרו בקפידה,
תוך מתן דגש על אמינותם, רמת מקצועיות ומחיר הגון ותחרותי.

להזמנת אינסטלטור מובחר חייגו עכשיו: 0522-77-4221

המוביל באינסטלציהטלפון: 0522774221

המוביל באינסטלציה מתמחה בעיקר בפתיחת סתימות ביוב קשות הקשורות בשורשים בביוב, מפעיל ביובית חזקה במיוחד עם דיזות להסרת שורשים בביוב.

 קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0522774221
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 188

שלום האינסטלטורטלפון: 0528689390

שלום האינסטלטור - עושה כל מה שצריך בכל זמן שצריך.

 קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0528689390
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 175

אסי פתיחת סתימותטלפון: 0522804508

אסי שירותי פתיחת סתימות מקצועיים מספק את כל השירותים הדרושים על מנת לפתוח את הסתימה, בלי בלאגן ובלי כאב ראש.

אם יש לך בעיה של סתימה אסי כאן בשבילך.קטגוריה: כפר יונה טלפון: 0522804508
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 189

אינסטלטור בצורן במחירים מעולים


אינסטלטור בצורן

 

מי שגר באזור צורן יחווה לא פעם תקלות שונות, אם במערכת המים או הביוב, בגלל בלאי, או אי טיפול נכון במערכות אלה. אנו לא שמים לב למערכות הביוב, מה שיכול לגרום לנו לתקלות שיכולות להיגרם בכל שעה בשעות היום והלילה וגם בערבי שבת וחג. שינן נזילות שאין אנו מבחינים בהן והן יכולות לגרום לנזק במבנה, חשבונות מים גדולים מהרגיל ועוד סימנים נוספים כמו עובש בקירות הבית. על מנת לאתר נזילות, יש לפנות אל אינסטלטור בצורן, כך שיוכל להגיע עם הציוד הדרוש ולאתר את הנזילה מהר. העבודה של אינסטלטור, אינה מסתיימת רק בתיקון נזילות או סתימות בבית, כי אם החלפה והתקנה של דודי שמש, שיפוץ אמבטיה' החלפת צנרת וטיפול מורכב במערכת הביוב. כאשר אתם פונים אל אינסטלטור מצורן, מומלץ כי תשאלו אם הוא עובד עם ציוד משוכלל ואם התקלה היא משמעותית, שאלו אם יש לו אנשי צוות וביובית. פרטים אלה, יגרמו לכם להבין כי מדובר באינסטלטור מקצועי. עמידה בזמנים חשובה כאשר ישנה תקלה דחופה, כמו הצפה של הביוב או פיצוץ בצנרת. לפני שאתם מזמינים את האינסטלטור, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לסגור את השיבר כראשי עד שיגיע בעל המקצוע לתקן את הדליפה או הפיצוץ בצנרת.

 

מה המומחיות של אינסטלטור מקצועי מצורן?

 

האינסטלטורים מתמחים בהרבה תחומים והכוונה היא לאינסטלטורים מקצועיים מצורן או מכל אזור אחר בארץ. התחומים הרבים של אינסטלטור מצורן הם:

  • גילוי ופתיחת סתימות
  • טיפול בזרם מים חלש והגברת זרם המים
  • טיפול והחלפה של כל הציוד הסניטרי מברזים ועד כיורים ואסלות
  • החלפת דודי שמש מכל הסוגים והגדלים
  • טיפול יסודי בקווי מים סתומים
  • החלפת מנגנונים לכל סוגי הניאגרות
  • פתיחת סתימות כתוצאה משורשים במערכת הביוב
  • שיפוץ וחידוש של מקלחות וחדרי אמבטיה

 

אם שאלתם את האינסטלטור שאתם מעוניינים להזמין כי הוא בקיא בתחומים הללו, סימן שאכן מצאתם בעל מקצוע שהוא אמין, בעל וותק וניסיון רב.

 

לשמוע להוראותיו של האינסטלטור

אם הסתימה או הקלקול שלכם במערכת הביוב נבעה מתחזוקה לא נכונה כמו זריקת מגבונים לחים לאסלה, טיטולים חד פעמיים, תחבושות היגייניות וטמפונים, האינסטלטור יגלה זאת כאשר הוא יפתח את הסתימות ויעניק לכם הוראות בדבר תחזוקה נכונה של מערכת הביוב, כך שתופעה זו לא תחזור על עצמה. האינסטלטור גם ימליץ לכם על בדיקה תקופתית של מערכת הביוב בכל שנה, היות וישנן תקלות שונות שנובעות גם לא באשמתכם כמו שורשים שגדלים במערכת ויש לבצע פעולה פשוטה כמו צילום צנרת ומערכת הביוב, בכדי לדעת אם תיתכן סתימה בקרוב, אם יש לחתוך את שורשי העצים בביוב ועוד.  גם לדוד המים יש לדאוג, אם למשל שמתם לב כי הדוד דולק והוא לא מחמם, סימן שיש בעיה בגופי החימום, גם את הבעיה הזו אינסטלטור יכול לפתור ובאותה ההזדמנות הוא אף יבדוק את מצב הדוד.

קטגוריות מאמרים

בחר בעלי מקצוע מובחרים לפי עיר מגוריך

ענן תגיות