שרברבים

שרברבים

שרברבים

מי אתם שרברבים

למצוא בעלי מקצוע אמינים ואיכותיים, היא אינה משימה קלה, לעולם אין לדעת אם בעלי מקצוע כמו שרברבים, יכולים להיות מקצועיים ואמינים אם לא שמעתם עליהם או לחלופין, קיבלתם עליהם המלצות. כדאי לבדוק ראשית, מה התקלה הרב לפני שמחליטים כי זה הזמן להזמין שרברב שיפתור לכם בעיה שהיא אינה קלה או שאתם לא יכולתם לסדר אותה כמו צינור שהתפוצץ, סתימה שאינה משתחררת באמצעות מכשירים ביתיים וכדומה. כבר בשיחה הראשונה, תוכלו להבחין על פי שאלותיו של השרברב, אם הוא אכן בעל ידע וניסיון. אם תתארו בפניו את התקלה והוא כבר יוכל לשער באיזו תקלה מדובר, תוכלו לדעת כי השרברב הוא בעל מקצוע ותוכלו לסמוך עליו. יש לברר אם פניתם לכמה שרברבים באיזה ציוד הם משתמשים ואם הם מחזיקים בציוד משוכלל. מי שהוא בעל מקצוע אמין בתחום האינסטלציה ישקיע בציוד שלו. חשוב כי השרברב, ישאיר אחריו את המקום נקי מלכלוך ואם ישנה פתיחה קטנה של קיר שמשם הוא איתר את הצינור שנזל ממנו מים והוא יאטום את הקיר מבחינה מקצועית, תבינו כי אכן מדובר בבעל מקצוע איכותי.

משדרגים את חדר האמבט?

אם חשבתם לשדרג את חדר האמבט, חלק מהשיפוצניקים חייבים להיות גם שרברבים, בהרבה מקרים, יש לשנות צנרת או להחליף צנרת ישנה תוך כדי השיפוץ, על מנת שכל זה יתבצע במקצועיות, יש למצוא שרברבים שמעסיקים שיפוצניקים, או שהם עצמם מתמחים בשיפוץ חדר האמבט. כדאי כי תיקחו לפחות שלוש או ארבע הצעות מחיר, תקבלו המלצות אל השיפוצניקים ותבררו אילו עבודות הם עשו גם בתחום האינסטלציה שכרוכה מן הסתם בשיפוץ עצמו. הניסיון הוא גורם חשוב של השרברב ולכן, אין צורך להפריז בשנות הניסיון, חשוב כי לשרברב יהיה ניסיון בתחום, לפחות 5 שנים.  כל תקלה במערכת המים, מחמירה במהירות, יש לתפוס את התקלה בזמן, לפני שהנזק יהיה גבוה יותר. גם כאשר אנו צריכים להחליף כלים סניטריים, רק שרברב, יוכל להחליף את הכלים הסניטריים. היום שרברב, הינו מקצוע מבוקש, במיוחד בגלל ריבוי המבנים הישנים בערים הגדולות שמערכת האינסטלציה שכבר התיישנה, זקוקה כל הזמן לתיקונים.

שרברב לשירותך גם בשעות הלא מקובלות

אם נתקלתם בבעיה רצינית בשעות לא מקובלות באמצע הלילה, בערב חג או בערב שבת והתקלה יכולה להיות  פיצוץ, הצפה או תקלות מעצבנות שאינן סובלות דיחוי במערכת הביוב, יש לפנות לשרברב שעובד סביב השעון. זה אמנם נכון שהתעריף בשעות אלה יהיה גבוה, אך אם אין ברירה ואתם חייבים להתנהל בבית, יש מיד להזמין שרברב שיטפל בבעיה ולא משנה באיזו שעה, במיוחד אם הבעיה מחמירה. לפעמים אין אנו שמים לב לתקלות הקורות בצנרת, היו והיא מוסתרת בקיר או מתחת לרצפות הבית, ברגע שהבחנתם כי חשבונות המים שלכם גדולים מדי, יש לבדוק אם ישנה נזילה בצנרת. אם הבחנתם בכתם של מים בתקרה או בקירות הבית, בדקו את הבעיה לםני שייגרם לכם נזק במבנה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חיפוש

קטגוריות

מאמרים אחרונים

תגיות